+38 (095) 924-55-44

prestizhbud@ukr.net

Україна, м. Луцьк

вул. Кільцева, 1

Пн. - Пт. 8.00 - 17.00

Сб. Нд. - Вихідні

Будівництво

Будівництво

Будівництво

 • будівництво та реконструкція, будівельні роботи на умовах генпідряду;
 • монтаж швидкомонтованих будівель під цехи, торгові центри, магазини, автосалони, ангари, склади;
 • влаштування промислових надміцних підлог у складських, виробничих, торгових приміщеннях;
 • оздоблення фасадів, обшиття металопрофілем, композитними панелями;
 • монтаж зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж і систем (опалення, водопроводу, каналізації, електрики, кондиціонування);
 • зварювальні роботи та виготовлення несучих конструкцій різної складності (ферми, балки, колони);
 • покрівельні роботи, влаштування шатрових покрівель;
 • земляні, фундаментні роботи, бетонування;
 • всі види внутрішніх оздоблювальних робіт;
 • мурування з цегли, блоків, каменю;
 • гідроізоляційні роботи;
 • благоустрій території.

Будівельно-ремонтні роботи

Ремонт приміщень включає в себе проведення групи ремонтних та оздоблювальних робіт високої якості із застосуванням як традиційних, так і сучасних технологій і матеріалів.

Коли за допомогою поточного або косметичного ремонту не можна виправити ситуацію, об’єкту нерухомості може знадобитися реконструкція або переобладнання. Сучасна реконструкція будівель вважається одним з найбільш трудомістких і складних різновидів будівництва. Це не тільки ремонтні та будівельні роботи, сюди входить також складний процес розробки та погодження проектної документації.

Наша компанія зарекомендувала себе як досвідчений колектив професіоналів у сфері будівництва, у тому числі реконструкції будівель, ремонту приміщень та оздоблювальних робіт. Наші фахівці здійснюють реконструкцію будівель і ремонт настільки швидко, наскільки це може дозволити технологічний процес. Ми виконуємо реконструкцію будівель і ремонт приміщень будь-якої складності.

Будівництво житлових будинків, фасадні роботи

Будівництво будинку – одна з найважливіших подій у житті кожної людини. Не дарма кажуть «Мій дім – моя фортеця», «Родина міцна, коли над нею крівля одна», «У гостях добре, а дома найкраще». Будинок символізує достаток та благополуччя. Куди б ми не пішли та що б з нами не сталось, домівка – це те місце, куди ми завжди повертаємося.

Оселя завжди буде відображенням свого господаря, тому ми не просто виконуємо будівельні роботи, ми піклуємося про те, щоб у цьому будинку все, починаючи з вхідних дверей та даху і закінчуючи фасадом будинка та доріжками біля порогу, виглядало саме так, як захоче господар цього будинку. І, безумовно, такий будинок має бути особливим, гарним та стильним, затишним та міцним.

Ми надаємо у ваше розпорядження комплекс послуг щодо проектування та будівництва котеджних та приватних садиб з різноманітних матеріалів. Вам не доведетьс явитрачати час та гроші на закупівлю матерівлів, пошук працівників, які спеціалізуються на певній сфері будівельних робіт або оцінку якості виконаних робіт. Наша команда складається з кваліфікованих спеціалістів усіх видів будівельних робіт – від дизайну до монтажних робіт, тим самим гарантуючи високу якість послуг у найкоротший термін.