+38 (095) 924-55-44

prestizhbud@ukr.net

Україна, м. Луцьк

вул. Кільцева, 1

Пн. - Пт. 8.00 - 17.00

Сб. Нд. - Вихідні

Про компанію

Про компанію

ТзОВ «Волиньпрестижбуд» – одна з найбільших будівельних компаній Західної України. На ринку працює з 2014 року. Компанія здійснює комплекс робіт з проектування, будівництва та виробництва будівельних матеріалів (бетону, розчинів, металоконструкцій, пиломатеріалів). Серед наших клієнтів – промислові підприємства, мережі банків, страхових і інвестиційних компаній, автосалонів, представники ритейлу та приватні підприємці.

Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України №31-Л від 31.05.2018р.Якісно та вчасно – головні принципи «Волиньпрестижбуд». В команді компанії працюють понад 100 професіоналів: висококваліфіковані проектувальники, інженери-будівельники, виконроби, фахівці монтажних і оздоблювальних спеціальностей. Наш багаторічний досвід в будівельній галузі та індивідуальний підхід до роботи з клієнтами дозволяють максимально точно реалізовувати побажання замовників.

Переваги роботи з «Волиньпрестижбуд»:

– висока якість робіт, швидке виконання, за оптимальною вартістю;

– кваліфіковані консультації наших фахівців – ваша надійна підтримка в вирішенні проблемних питань проектування та будівництва;

– використання широкого асортименту сучасних будівельних матеріалів;

– застосування сертифікованих матеріалів;

– гарантія на всі види робіт.